Се појави видео: Погледнете како реагираа другите членови кога Цеца седна во „Ѕвездите на Гранд“

Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера првпат седна на црвениот стол како член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“, и сите се прашуваа како ќе се снајде и дали другите колеги ќе ја прифатат.

Местото на Цеца овој пат е помеѓу Марија Шерифовиќ и Вики Миљковиќ, а во видеото што се појави во јавноста, само Ражнатовиќ не беше расположена за игра, додека нејзините колеги цело време играа.

Иако изгледаше дека Цеца не беше раcположена, најверојатно беше само мирна со оглед на тоа што за прв пат беше на снимањето на „Звезда Гранда“.

Многумина шпекулираа дека на некои членови на жирито ќе им биде непpијатно со Цеца, но тоа не се гледа во видеото.

Слични Вести
Menu