Иако ги има 63, сепак објави топлес фотографија

  • Како и Бритни Спирс (38) така и Мадона на свои 63 години им покажа на следбениците дел од нејзината интима со неколку фотографии во топлес.
  • Нешто повеќе од половина милион обожаватели ги лајкнаа фотографиите, но оставија и коментари со поддршка. „Те обожувам“, „Убава си“, „Омажи се за мене“, „Ова е навистина одлично“ се само некои од коментарите.
  • Невообичаена серија фотографии на кои таа позира само во мрежасти хулакопки и танга со ѓердан на вратот се само одраз на креативниот карактер на пејачката.

Слични Вести
Menu