Меган Фокс во прозирен фустан на свечена церемонија

Американската актерка Меган Фокс се појави на црвениот тепих на Ем-ти-ви наградите за видео и музика (MTV VMA 2021) во целосно прозирен фустан, креација на Тери Маглер.

Церемонијата на доделување на Ем-ти-ви наградите се одржа во „Центарот Баркли“ во Бруклин, Њујорк во неделата вечерта.

35-годишната актерка изгледа премногу жешко во фустан којшто многу малку ѝ остава на фантазијата, додека го држи за рака рокерот Машинган Кели (31), чие вистинското име е Колсон Бејкер.

На настанот, рокерот Кели имал физичка расправија со ѕвездата на мешани боречки вештини Конер Мекгрегор, пренесуваат таблоидите.

Слични Вести
Menu