Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви

Тело со неколку тетоважи, розов градник со светки, долга црна коса, пирсинг на папокот и – влакна под пазувите. Ќерката на Мадона синоќа првпат се појави на најпрестижниот моден настан Мет Гала.

Синоќа се одржа Мет Гала, а покрај необичните креации, кои може да се видат само еднаш во животот, Лурдес Леон, ќерката на Мадона, привлече големо внимание.

Дваесет и четири годишната ќерка на Мадона се појави синоќа во блескав фустан на „Москино“. Розов градник со светки и долго здолниште во ист дезен, но тоа не беше она што на сите им бодеше во очи.

Кога ја крена раката, Лурдес покажа видно небричена пазува.

Нејзината мајка не беше на настанот.

Слични Вести
Menu