Бритни Спирс се врати на Инстаграм

Бритни Спирс се врати на Инстаграм по кусата пауза за да ја прослави свршувачката.

Поп ѕвездата направи пауза од платформата за споделување фотографии, откако долгогодишниот партнер Сем Асгари ја запроси.

И откако рече „да“, пред да ужива неколку дена заедно со идниот сопруг, Бритни потврди дека се враќа на социјалните мрежи.

Таа сподели две фотографии со придружна порака: „Не можев да се држам подалеку од ‘Инста’, па веќе се вратив! Напиша дека фотографиите се направени во Палм Спрингс.

Слични Вести
Menu