Цеца жестоко му возврати на Саша Поповиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Дојдов овде да оценувам, а не ти да ме малтретираш“ (ФОТО)

По конфликтот со Драган Стојковиќ Босанац во претходната епизода на „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ влезе во сериозен клинч и со Саша Поповиќ. Ова може да се види во најавата за претстојната епизода, која ќе се емитува во сабота.
Во најавата за новото шоу, Цеца го искара Саша Поповиќ, бидејќи не и се допаѓаат неговите коментари.

Имено, Поповиќ неколку пати и забележа на Цеца дека не притиснала копче за паника на кандидатите кои не ги исполнуваат критериумите, а кога таа првпат го дала, рекол:

Ајде, тие што го постојано  притискаат  копче за паника, ама ти? – и рече Саша на Цеца, додека таа само немо го погледна.

Го притисна копчето за паника? – повтори Поповиќ, што ја испровоцираше Цеца.

Дојдов тука за да оценаувм, а не за ти да ме малтретираш“- му возврати пејачката.

Да потсетиме, во минатонеделното шоу Цеца жестоко се судри со Драган Стојковиќ Босанц, но и со Александар Милиќ Мили. Се’ на се’… ќе биде „весело“!

Слични Вести
Menu