Цеца со Богдан на романтична вечера во Кипар

Цеца е вљубена и не го крие тоа. Таа сподели видео како ужива во вечера на Кипар заедно со нејзиното 10 години помладо момче Богдан и сестра ѝ Лидија.

Балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ (48) го користи секој слободен миг за да ужива на нејзината вила во Кипар, а таа викендов е таму со нејзиното момче Богдан Срејовиќ (38) и нејзината сестра Лидија.

Цеца во Инстаграм Стори сподели кратко видео од вечерата каде се заедно со Богдан и со сестра ѝ Лидија и им даде можност на нејзините следбеници да видат каква е атмосферата таму.

Богдан, пак, на својот Инстаграм профил објави нивна заедничка фотографија од вечерата.

Слични Вести
Menu