ЈА РАЗБУДИ ФАНТАЗИЈАТА НА СЕКОЈ МАЖ – АДРИЈАНА ЛИМА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Адријана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното извајано тело и витка линија никого не оставаат рамнодушен.

Поранешната српска снаа, се соблекла во долна облека од проидна црна тантела со нагласена еротска компонента, која е дел од новата колекција на долна облека „Savage x Fenty“ на Ријана, па им го „помати“ умот на мажите ширум светот.

Лима, една од најбараните светски топ модели е ново заштитно лице на модната кампања на Ријана, па сосема е јасно зошто сите ја нарекуваат „кралица на долната облека“.

Слични Вести
Menu