(Фото) Елеонора умее да испровоцира – сите гледаа во нејзиното деколте

Македонската старлета Елеоноира Миљковиќ максимално ужива во животот и постјано е дел од скопските забави.

Деновиве таа се забавуваше со своите другарки. По тој повод Елеонора одбра секси црн кобинизон со длабоко деколте, кое наѕираше под мрежестиот комплет.

Слични Вести
Menu