(Фото) Весна Змијанац повеќе не изгледа исто!

Пејачката Весна Змијанац направи промена во својот изглед и воодушеви многумина со својот нов имиџ. Таа ја промени фризурата и фотографијата ја објави на Инстаграм, а многумина коментираат дека на тој начин значително се подмладила. Весна ги скрати и шишките и ја скрати косата, а следеа комплименти.

„Изгледа 10 години помладо“, „одлична промена“, „прекрасно ти стои“, се само дел од коментарите под објавата.

Слични Вести
Menu