ВИДЕО | Безос му се „налути“ на Дикаприо, а еве и што му порача

Последниве денови на социјалните мрежи кружи видео во кое Лорен Санчез, девојката на Џеф Безос, „жеднее“ по актерот Леонардо Дикаприо.

Видеото е снимено на 10-тата гала на „LACMA Art + Film“, каде што Лорен и Безос го запознаваат актерот и Лорен е очигледна обожавателка. Однесувањето на Лорен, кое алудира на очигледна привлечност кон актерот предизвика лавина од коментари по социјалните мрежи во кои се доведува самата врска помеѓу неа и Безос во прашање. Интернет троловите го почестија милијардерот со многу шеги и досетки кои очигледно ја загрозиле неговата машкост.

Слични Вести
Menu