Теа Таировиќ излета од студио поради прашање за експлицитното видео

Пејачката Теа Таировиќ (25) денеска, 8 ноември, го напуштила снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд Специјал“ поради прашања за експлицитната снимка, дознава Телеграф.рс.

Водителот Синиша Медиќ на снимањето на емисијата ја праша Теа дали експлицитното видео кое протече во јавноста и помогнало во кариерата, а таа одби да му одговори.

Синиша потоа ја прашал Теа дали може да биде со еден маж или дали мора да има двајца партнери, а присутните забележале дека Медиќ целосно ја разбеснал.

Теа на водителката му кажал дека е безобразен и веднаш го напуштила снимањето на емисијата.

После тоа, мајката на Теа, Божица Малевиќ, го нападнала Синиша во шминкерницата и во таа прилика на цел глас извикала дека мора да научи да поставува прашања.

Но, водителот не и останал должен, па и рекол: „Те паметам како жена која беше старлета во спотот на Милош Бојаниќ“.

Да потсетиме, неодамна во јавноста се појави експлицитно видео на Теа, за кое таа не сакаше јавно да зборува.

Слични Вести
Menu