Цеца се пофали со скапите чевли кои ги купила во Виена

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ по концертот во Виена и по враќањето во Белград се пофали со нови чевли, од чија цена ќе ви се заврти во глава.

Како што беше објавено и пред тоа, Цеца од Виена се вратила со истиот лет како и поп-ѕвездата Јелена Карлеуша, а по пристигнувањето во својата вила покажала со што се „почастила“.

Цеца објавила снимка на Инстаграм и се пофалила со чевлите од познат светски бренд за кој платила околу 1.100 евра.

Чевлите се во крем боја, а Цеца посебно го снимала секој дел – мрежичка и светливи детали кои додатно ги краселе чевлите.

Слични Вести
Menu