Ќерката на Моника Белучи ваква не сме ја виделе досега – Еве што прави Дева кога не знае дека папараците ја снимаат

Ќерката на Моника Белучи ваква не сме ја виделе досега – Еве што прави Дева кога не знае дека папараците ја снимаат.

Ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел порасна во вистинска убавица. Иако нејзините славни родители со години се обидуваа да ја сокријат од јавноста, Дева сепак одлучи дека ќе се занимава со јавна работа.

Дева, која сега е заштитно лице на светски бренд, како нејзина мајка своевремено ги красеше насловните страници на францускиот магазин „Elle“, а на насловната страница на италијанскиот „Вог“ се фотографираше заедно со нејзината мајка, Моника.

Наследничката на познатите актери неодамна беше фотографирана од папараците како позира на тераса додека нејзината пријателка ја фотографира.

Оваа црномуреста тинејџерка дефинитивно не е копија на Моника, иако наликува на неа од помладите денови, но ја има мајчината милост и ја краси автентична убавина и харизма.

Слични Вести
Menu