Хотел “Тино”Св.Стефан со Новогодишни пакет аранжмани

– 179 евра по лице во двокреветна соба за 3 ноќевања

– 209 евра по лице во двокреветна соба за 4 ноќевања

🎉Цената е на база полу пансион

🏊Вклучено користење на внатрешен базен и спа центар

🎼Дочек со група Охридска Чалгија

Повеќе информации на:☎️00 389 46 209 340📞00 389 71 352 706

📧tino_svstefan@t.mkНаправете ја Вашата резервација навреме!

Слични Вести
Menu