Тони Цетински направи трансплантација на коса

Хрватскиот пејач Тони Цетински на Инстаграм откри дека одлучил да направи трансплантација на коса и објави фотографија од зафатот.

„Веќе долго време имав желба да направам трансплантација на коса и среќен сум што заради тоа не морав да отпатувам надвор од границите на „Лјепа наша““, напиша хрватскиот пејач.

Цетински потоа објави и фотографија на која позира во текот на зафатот.

„Не е како што изгледа, малку глумам дека ме боли“, напиша Цетински.

Слични Вести
Menu