Јелена Розга со жешки фотографии

Јелена Розга (44) со нова фотографија на својот Инстаграм профил уште еднаш докажа дека една од најубавите и најзгодните пејачки во регионот.

Јелена објави фотографија на која носи палто, а под него нема ништо освен црн градник кој дополнително ги истакнува нејзините гради.

Фотографијата е дело на професионален фотограф, а пејачката на неа изгледа повеќе од секси.

За само неколку часа на објавата Розга собра илјадници лајкови и многу убави коментари од колегите и обожавателите.

Слични Вести
Menu