Карлеуша со разголена задница како на секси разгледница и брутална порака: „Од балканскиот примитивизам на многумина, ми се се*е“! (ФОТО)

Јелена Карлеуша направи општ хаос на социјалната мрежа Инстаграм со новите фотографии. Не поминаа ниту часови, откалко разголена се валкаше во снегот, а белградската „мала од скандала“ одново ја шокираше јавноста.

Имено, овој пат русокосата позираше за своите следбениницки како за на предновогодишна секси разгледница, со разголена задница. Додека едни мислат дека претерала, други страсно го фалат смелиот потег и нејзиниот неодолив сексапил со кој пејачката го крева еротскиот набој до плафон.

Жешкото издание во црна долна облека и скапи штикли во кои карлеуша блеснаа на социјалните мрежи,  за помалку од 15 минути собра речиси 20.000 лајкови. Фотографиите се направени од фотограф кој на Инстаграм се потпишал како MilosPh.

Да потсетиме, Карлеуша неодамна откри кога сфатила дека е мегаѕвезда:

„Тоа ми беше јасно од две години. Ѕвезда се раѓа, не се станува. Требаше само да чекам со години за да им ја докажам теоријата на децата од градинка. Сите тогаш сакаа да бидат доктори, продавачки или ветеринари, а јас реков дека ќе бидам кралица на универзумот! Затоа никој не си играше со мене“ – изјави неодамна Карлеуша за „Лена“, додека овој пат така разголена, сподели фотографија на која се таа и Џеј Ло во истите хулахопки, па упати брутална порака:

„Јас сум најдобро облечената жена и овде и пошироко… Од балканскиот примитивизам на многумина, ми се СЕ*Е, но, секако нема да ме поколебаат“ – напиша Карлеуша!

Слични Вести
Menu