„Имам најдобар дечко на свеот“: Ана Кораќ доби автомобил од 150.000 евра (ФОТО)

Ана Кориќ, старлета и поранешна учесничка на реалити шоу, се пофали со скап подарок од своето ново момче.

Кораќ покажа дека нејзиниот партнер ја израдувал, ни помалку, ни повеќе, туку со скап автомобил од марката „Mercedes Benz G Class“, чија цена е над 150.000 евра.

– Го имам најдоброто момче на светот, напишала Ана додека позирала покрај црн автомобил украсен со голема црвена машна и балони во облик на срце.

Да потсетиме, Ана веќе неколку пати покажа скапи подароци, а последен по ред беше часовникот вреден 100.000 евра.

-Детето во мене го чува, човекот го почитува, а ѕверот го сака. Тој – напиша Ана.

Слични Вести
Menu