Ријана ја претстави новата колекција на долна облека

Познатата пејачка Ријана е најдобра реклама за нејзиниот бренд „Savage X Fenty“, па неодамна претстави нови производи од колекцијата за долна облека.

Триесет и тригодишната пејачка ја покажа нејзината секси фигура, рекламирајќи долна облека.

Видеата наидоа на одушевување кај нејзините обожаватели, предизвикувајќи искрени пофалби за нејзиниот изглед.

Слични Вести
Menu