ДОДАДЕТЕ ГО ОВА НА ВАШЕТО УТРИНСКО КАФЕ: НОВ ХИТ НАПИТОК ЗА СЛАБЕЕЊЕ!

Иако кафето обично се пие со шеќер или млеко, на некои луѓе им текнало да направат напиток за слабеење, па во омилениот утрински пијалок истуриле лимон .

Групата во Тик Ток решила да го проба овој експеримент, па во кафето ставиле сок од лимон, бидејќи според информациите оваа комбинација е одлична за слабеење.

Видеата собраа големо внимание, а нивните гримаси покажаа дека не е баш пријатно да се пие кафе во оваа комбинација, но дека ако покаже резултати, трудот ќе се исплати.

Слични Вести
Menu