Стана татко, му се роди син, Андрија направи голема забава

Минатата недела црногорскиот актер Андрија Милошевиќ и неговата свршеница Александра Томиќ станаа родители. За раѓањето на синот Реља, актерот организираше прослава, дури постави и обезбедување пред ресторанот. Според фотографиите кои се појавија на социјалните мрежи, гостите направиле џумуш на забавата. Меѓу нив беа Саша Матиќ и Александра Пријовиќ, пренесуваат српските медиуми.

Во еден момент од прославата актерот одржа краток говор.

„Додека се раѓаат деца, за мене лично иднината е убава“.

Слични Вести
Menu