Карлеуша “похрабра” од Кардашијан!

Јелена Карлеуша која се жалеше дека Ким Кардашијан постојано ја копира, се појави со изглед инспириран од Ким, само неколку дена по неа. Само со танга гаќички на себе и жолта самолеплива трака од брендот Balenciaga.

Пред неколку дена на ревија на Balenciaga на Модната недела во Париз, Ким Кардашијан се појави со бизарен аутфит – ријалити ѕвездата беше излепена со жолта самолеплива трака на која беше испишано името на истиот бренд, а покажа и фотки и видео од процесот на лепење со помош од 4 асистенти.

Сега, Јелена Карлеуша го ископира изгледот на Ким, па и таа се појави излепена со жолта самолеплива трака испишана со името на брендот Balenciaga.

Слични Вести
Menu