Северина ќе ви го помати умот откако ќе ја видите во танга која речиси ја нема никаде

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

Пејачката, која на Инстаграм има повеќе од 1 милион следбеници, за само неколку часа собрала повеќе од 30.000 допаѓања.

„Вовед во анатомија“, напишала во описот на фотографијата, а следбениците ѝ упатиле бројни коментари.

„Згодница“, „Најдобро тело на естрадата“, „И мртви би оживеала“, „Каква мачка“, се дел од коментарите.

Слични Вести
Menu