Горан Пандев со честитка за синот Филипо

Најдобриот македонски фудбалер Горан Пандев на својот профил на Инстаграм му честиташе роденден на синот Филипо.

„Среќен роденден мој принцу“ – напиша тој под неколкуте заеднички фотографии кои ги сподели.

Слични Вести
Menu