Катарина Грујиќ изгледа беспрекорно по породувањето

Катарина на Инстаграм објави фотографија во кралско син фустан и ги покажа своите неодоливи облини. Грујиќ во оваа прилика специјално се среди и доби комплименти за нејзиниот изглед.

Да потсетиме, Катарина ја доби ќерката Катја со фудбалерот Марко Гобељиќ.

-Јас сум некој кој се храни многу здраво. Тренирав многу, не затоа што морам, туку затоа што го сакам тоа. Многу брзо се вратив во теретана. Се може да се реши, изјави таа неодамна.

Слични Вести
Menu