Посебни барања и услови на Џеј Ло во животот со парнерите

Поп-пејачката Џенифер Лопез имала правила кои нејзините поранешни дечковци морале да ги почитуваат. Четири пати секс во неделата и пристап до мобилните 24/7 биле само некои од нив.

На тој начин Џеј Ло можела да открие кои ја изнверуваат. Таков беше случајот со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони. По него пејачката беше во врска и со Каспер Смарт, а потоа се сврши и со Алекс Родригез. Денес е со нејзината старо-нова љубов Бен Афлек.

Нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони наводно имал афера со стјуардеса за време на еден негов приватен лет. Кога Лопез дознала, забранила жени да работат во неговите авиони.

Анонимен извор тогаш рече дека таа ги мрази стјуардесите затоа што Енотни имал афера со една од нив, додека биле во брак. „Затоа во авионите има машки стјуардеси, кои всушност беа нејзини лични асистенти“, рече тој.

Слични Вести
Menu