(ФОТО) Карлеуша овојпат како од порно списание!

Српската пејачка Јелена Карлеуша нема ден а да не изненади со некоја фотка. И се почесто е гола, отколу облечена. Веќе ги помина помина границите на добриот вкус, а на социјалните мрежи пишуваат дека наликува на ефтина порно глумица, со долната облека.

Слични Вести
Menu