(ФОТО) Дуа Липа во смело модно издание!

Овојпат папарацо фотографите Дуа Липа ја фотографирале на улиците на Берлин, а пејачката во таа прилика носела макси фустан кој откривал поголем дел од нејзиното тело.

Имено, долгиот фустан со изрези, бил со должина до глуждовите, но затоа горниот дел од фустанот бил толку многу исечен што јасно наѕирале градите од младата и атрактивна пејачка.

Слични Вести
Menu