Лила ужива во луксузен хотел во Турција

Шармантната водителка Лила Филиповска заедно со својот драг колега од Сител телевизија, Спасе Јовановски, ужива во еден од најубавите хотели во Бодрум. Таа веднаш по пристигнувањето со своите следбеници на социјалните мрежи сподели како изгледа луксузот со кој е опкружена.

Таа ги воодушеви своите фанови со објавите.

Слични Вести
Menu