Синот на Ријана е вистински милјардер!

Поп-ѕвездата Ријана и раперот Асап Роки станаа родители по првпат. Тие добија син, објави „ТМЗ“ во четвртокот.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

Според истиот извор, Ријана (34) се породила на 13 мај во Лос Анџелес. Името е сè уште непознато за јавноста.

Претставници на двете музички ѕвезди не одговорија на барањата за коментар.

Ријана ја објави бременоста во јануари. Пејачката по потекло од Барбадос, чие родено име е Робин Фенти, има освоено девет „Греми“ награди, а исто така има и свој бренд за долна облека и за шминка, „Фенти“.

Ријана и А.П. Роки (33) беа пријатели многу години пред да почнат љубовна врска.

Слични Вести
Menu