Шерон Стоун изгледа неверојатно на 64 години

Актерката Шерон Стоун (64) предизвика вистинска врева кога се појави на Канскиот филмски фестивал и покажа дека изгледа подобро од многу нејзини колешки во седмата деценија.

Актерката, која навлезе во седмата деценија од животот, на црвениот тепих ги покажа своите неверојатни нозе и уште еднаш ги потсети сите зошто отсекогаш важела за една од најубавите жени во Холивуд.

Шерон Стоун се појави во смарагдно зелениот фустан на модната куќа Долче и Габана, кој ги истакна нејзините нозе. Зелениот фустан нема прерамки, но има шлиц до бутот кој беше доволен за целиот свет да ги види затегнатите нозе на популарната актерка.

Слични Вести
Menu