За еден месец полни 60 години и изгледа беспрекорно

Српската актерка Лидија Вукичевиќ со фотографии направени од брегот на Охридското Езеро каде деновиве е на одмор ги запли социјалните мрежи. Иако за еден месец ќе наполни 60 години, Вукичевиќ во бело заводливо бикини, го истакнува нејзиното совршено обликувано и одржувано тело.

-Кога ќе ми кажат дека треба да поминам уште 2.000 км. и да одиграм уште 10 претстави, а јас вака…“, стои во описот на фотографиите на актерката.

Слични Вести
Menu