Поранешниот сопруг на Бритни Спирс сакал да ѝ ја растури свадбата, го уапсиле

Поранешниот пријател од детството со кого се омажи во 2004 година, но и се разведе само неколку дена подоцна, на Инстаграм непосредно пред апсењето објавил дека планира да влезе непоканет на свадбата.

Александар на социјалните мрежи објави и видео од упадот. Тој дури стигнал до шаторот за венчавки и разговарал со обезбедувањето, за кое рекол дека Спирс го поканила на свадбата. Потоа се заканил дека ќе ѝ го уништи големиот ден.

Слични Вести
Menu