Бил Гејтс на црвениот тепих со неговата ќерка Фиби

На милијардерот Бил Гејтс на црвениот тепих за време на церемонијата на „Time 100“ во Њујорк му се придружи и неговата ќерка Фиби, која воодушеви со своето модерно издание.

Таа носеше металик, тесен фустан кој ја истакнува нејзината фигура, а со насмевка позираше пред фотографите.

Слични Вести
Menu