Вила од фантазиите во италијанскиот рај Капри

Сместена на падините на италијанскиот остров Капри, прекрасната Villa Ferraro претставува вистинска рајска оаза за уживање. Има дизајн од соништата и една од најпосакуваните светски дестинации.

Вилата е поставена на одлична локација на ридот, и има магична панорамска глетка на уавините на живописниот остров и тоа речиси од секоја соба. Располага со шест луксузно уредени соби, идилична градина, тераса и базен на кровот. Но не само со убавиот погле, оваа вила восхитува и со неверојатниот дизајн кој мами воздишки.. Овозможува низа погодности, меѓу кои и врвна услуга во текот на целиот ден, како и all inclusive понуда во исклучително романтична атмосфера. Собите се стилизирани со ексклузивни парчиња мебел и уникатни декорации,.

Гламурозна вила на Капри, Италија
Гламурозна вила на Капри, Италија
Гламурозна вила на Капри, Италија
Слични Вести
Menu