Ирина Шајк шета со ќеркичката и го игнорира новото момче Вито Шнабел?

Дали е случајност што плејбојот и бивш партнер на Хајди Клум и Амбер Херд трча токму пред домот на Шајк? Ирина го игнорира, но изгледа како парот веќе со месеци да ја крие својата врска.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-01.jpg

Ирина Шајк (34) ја шеташе ќерката Леа во Њујорк во близина на нејзиниот дом. Двете беа опремени за студените декемвриски денови.

Со месеци кружат гласини дека Ирина е во врска со плејбојот и трговец со уметнички дела Вито Шнабел, кој беше фотографиран со неа уште летото.

Но ѕвездата изгледаше како да не му обрнува многу внимание кога тој мина крај неа, спортувајќи.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-08.jpg

Папарацо фотографите ја уловија случајната средба на Ирина и Вито, но таа само го одмина. Дали му е лута, не го препознава со капчето или едноставно не сака медиумите да знаат за нивната врска, останува да видиме.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-09.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-07.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-06.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-05.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-04.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-03.jpg
irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-02.jpg
Слични Вести
Menu