Девојката на Роналдо објави фотографија од спалната соба

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи.

Не поминува ни еден ден без Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо  да објави  фотографија, стори или видео со која ги бранува своите следбеници, особено мажите.

Пред неколку дена, Георгина објави кратко видео во кое за само неколку часа беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а сега таа реши уште повеќе да ја запали машката фантазија со тоа што сподели стори во ноќница од спалната соба.


.

Слични Вести
Menu