Кети Пери го покажа мидерот – храбро откри што се крие зад гламурозните изданија

Таа не глуми како другите познати дами дека само неколку месеци по породувањето изгледа совршено и со видео откри дека носи мидер под гламурозните стајлинзи.

keti-peri-go-pokazha-miderot-hrabro-otkri-shto-se-krie-zad-glamuroznite-izdanija-01.jpg

Кети Пери во август доби ќерка со свршеникот Орландо Блум, а сега, неколку месеци по породувањето, покажа какви трикови користи за да изгледа совршено.

Пејачката ја откри вистината зад гламурозните изданија на кои изгледа полна со самодоверба. Таа сними видео на кое покажува дека под синиот мантил носи мидер и дека ги има маките како и сите „обични“ жени.

keti-peri-go-pokazha-miderot-hrabro-otkri-shto-se-krie-zad-glamuroznite-izdanija-04.jpg

36-годишната Пери и за време на бременоста изгледаше сосема природна и не се трудеше да креира лажна слика за медиумите, како што прават голем дел од познатите дами.

Слични Вести
Menu