Во стилот на Кејт Мидлтон: не може да згрешите со оваа комбинација

За да изгледате гламурозно и кралски, сè што треба да направите е да облечете добро скроени парчиња во боја со која нема грешка – светло виолетова.И Кралцата Летиција отпатува во Валенсија во овој стил за да присуствува на доделувањето на престижните награди Rei Jaume.

Последниве недели и  актерката Аманда Холден (49 ) е сè поприсутна во јавност и секој пат одново воодушевува со своите модни комбинации, токму во овој стил.

Старо проверено правило: облечете се кралски, за да изгледате така.

Слични Вести
Menu