По провокативните пози од ќерка ѝ, Мадона (62) во разголено издание – ја покажа лузната од операцијата на колкот

И на 62 години Мадона нема проблем да позира во разголено издание. Овојпат ја покажа големата лузна на колкот.

po-provokativnite-pozi-od-kjerka-i-madona-62-vo-razgoleno-izdanie-ja-pokazha-luznata-od-operacijata-na-kolkot-01.jpg

Мадона и на 62 години нема проблем да се фотографира во разголено издание. Таа на Инстаграм Стори објави фотографија на која е облечена во црна долна облека и ја покажува лузната од операцијата на колкот.

Поп дивата ја санираше повредата на колкот, која ја мачеше со месеци, а ѝ направи проблеми и на нејзината „Madame X“ светска турнеја.

Таа својата лузна ја нарекува убава, а по нозете има и лузни од третман за закрепнување.

po-provokativnite-pozi-od-kjerka-i-madona-62-vo-razgoleno-izdanie-ja-pokazha-luznata-od-operacijata-na-kolkot-03.jpg
po-provokativnite-pozi-od-kjerka-i-madona-62-vo-razgoleno-izdanie-ja-pokazha-luznata-od-operacijata-na-kolkot-02.jpg

Неодамна нејзината 24-годишна ќерка Лурдес Леон, која е позната по тоа што не ги бричи пазувите, позираше во провокативна фотосесија за долна облека за брендот Juicy Couture.

po-provokativnite-pozi-od-kjerka-i-madona-62-vo-razgoleno-izdanie-ja-pokazha-luznata-od-operacijata-na-kolkot-05.jpg
po-provokativnite-pozi-od-kjerka-i-madona-62-vo-razgoleno-izdanie-ja-pokazha-luznata-od-operacijata-na-kolkot-04.jpg
Слични Вести
Menu