Кајли Џенер објави невидени фотки од ќерката и тајната бременост + луксузниот божиќен подарок за Сторми

Кајли Џенер ги израдува фановите со досега невидени фотки од бременоста која ја криеше до самиот крај, објави фотки и од Сторми кога била бебе, а го покажа и подарокот што го добила ќеркичката од Тревис Скот.

kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-01.jpg

Деновиве Кајли Џенер се вклучи во интересен Инстаграм предизвик, за кој објавуваше фотографии по желба на фановите.

23-годишната милионерка сподели досега невидени фотографии од нејзината бременост, како и фотка од Сторми кога имала само една недела.

kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-02.jpg
kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-03.jpg

Фотографиите од бременоста се вистинска реткост за Кајли, најмногу бидејќи таа умешно ја криеше до самиот крај. Имено, фановите не ни знаеја дека Кајли е бремена, сè додека таа не сподели дека станала мајка.

Кајли сподели и слатка фотографија од неа и од Сторми, за која вели дека е направена на денот кога ѝ купиле нов кревет за поголеми деца.

kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-05.jpg

На барање на фановите, Кајли сподели и фотка од Тревис Скот и малата Сторми, како и фотографија од неа кога била во основно училиште.

kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-06.jpg
kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-09.jpg

Кајли откри и дека за овој Божиќ, Тревис ѝ купил на Сторми кочија, речиси иста како онаа во Пепелашка.

kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-07.jpg
kajli-dzhener-spodeli-dosega-nevideni-fotografii-od-bremenosta-i-malata-stormi-08.jpg
Слични Вести
Menu